KONST / Litografier / Litografi 14632146
nr 1463 2146
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Signerad med dedikation, "Sommarnatt". Bildmått: 13x21, yttermått inklusive ram: 22x29 cm
måndag 25 april 2022
kl 20:44:26
25 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson